پک تناسب اندام و پوست

آشنایی با کاشت ناخن

کاشت ناخن

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن رو به یک نحوه از زیبایی تعبیر کرد که امروزه بین خانمها طرفدار چشمگیری پیدا کرده است چون ناخن های دست و پا در زیبایی یک خانم نقش به سزایی ایفا می کنند، خوانندگان با این موضوع آشنا هستید که ناخن های خیلی از خانم ها بسیار شکننده هستند و اصلا نمی توانند ناخن هایشان را بلند کنند و از این موضوع بسیار رنج می برند، اینجاست که کاشت ناخن به کمک این افراد می آید تا از شکنندگی و یک نواختی ناخن هایشان رنج نبرند، شما با انجام کاشت ناخن همیشه ناخن هایی بلند، زیبا و خوش فرم خواهید داشت.

شرایط  استفاده کاشت ناخن 

ناخن های شما بعد از انجام دادن کاشت به طور ماهیانه احتیاج به ترمیم دارند، چون ناخن های خودتان رشد می کنند و بلند می شوند و از ریشه ناخن ها ظاهری نامناسب پیدا می کنند. به این دلیل شما باید ماهی یکبار و در نهایت بعد از گذشت ۴۰ روز بر روی ناخن هایتان ترمیم انجام دهید.

فواید انجام دادن کاشت ناخن 

کاشت ناخن به غیر از زیبایی فوق العاده ای که به دستان شما می دهد فواید هم دارد، عده ای به عادت بدی چون جویدن ناخن هایشان مبتلا هستند و هر روشی رو که امتحان کردند جواب گویشان نبوده  که بعد از انجام دادن کاشت این عادت بد خود را ترک کردند و با این روش هم جلوه زیبایی به ناخن هاشون دادند و هم عادت بد جویدن ناخن هایشان را ترک کردند.

عوارض کاشت ناخن 

از عوارض کاشت ناخن می توان به این مورد اشاره کرد:  مثلا شما اگر در هنگام انجام دادن کاشت برای اولین بار به ناخن کار ناشی مراجعه کنید آن ناخن کار با سوهان کشی بیش از حد، صدف ناخن های شما را از بین می برد و جهت استفاده نکردن به موقع و به جا از ضد قارچ میتواند ناخن های شما را به بیماری صدف ناخن(قارچ ناخن) مبتلا سازد، چون وقتی صدف ناخن ها بیش از حد سوهان کشیده شود سطح ناخن ها آسیب پذیر می شوند

به همین خاطر شما وقتی می خواهید کاشت ناخن انجام دهید باید به یک ناخن کاره حرفه ای مراجعه کنید که کارش را دیده باشید تا ناخن هایتان آسیب نبینند، این را مطمئن باشید اگر ناخن کار شما روی اصول کار کند ناخن های شما هیچ آسیبی نخواهند دید. امیدوارم از این مطلب استفاده کافی رو برده باشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *