سومین کنگره سرطان‌شناسی در گراش+فیلم

به گزارش
خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، متخصصان آنکولوژی در سومین کنگره سالانه سرطان شناسی جنوب کشور در گراش، تازه‌ترین راهکار‌های پیشگیری و درمان سرطان را ارائه کردند.

دبیر علمی کنگره گفت: این کنگره با حضور استادان مجرب از استان‌های مختلف و با هدف بالا بردن سطح آگاهی کادر درمان و پزشکان برگزار شد.

محسن زاده افزود: در این کنگره متخصصان سرطان شناسی محور اصلی تحقیقات و مقالات خود را به سرطان سینه، سرطان دستگاه گوارش و پوست اختصاص دادند.

وی گفت: گروه هدف در این کنگره متخصصان رشته بالینی، پزشکان عمومی و پرستاران بودند و با حضور در این کنگره با دست یافته‌های جدید متخصصان آشنا شدند.

محسن زاده افزود: تازه‌های درمان سرطان، یافته‌های نوین ژن درمانی و سلول درمانی و حفظ باروری در بیماران سرطانی از دیگر موضوعات این کنگره بود.

وی گفت: از نظر کیفی این کنگره نسبت به سال‌های گذشته در سطح بالاتری برگزار شد، زیرا متخصصان سرطان شناسی تحقیقات و مقالات خود را هم به صورت سخنرانی و هم به صورت پوستر ارائه کرده اند.

در حاشیه این همایش دو روزه غرفه‌هایی برای آموزش پیشگیری از سرطان و ارائه خلاصه مقالات پذیرفته شده متخصصین و دانشجویان  برپا شد.

منبع:صدا و سیما

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *