مواردی مهم در انتخاب تور ماه عسل

5 27 e1505066304734 - مواردی مهم در انتخاب تور ماه عسل

1- مقصد سفر :

بسیاری از زوج ها تصمیم دارند ماه عسل خود را در یکی از شهرهای داخلی ایران سپری کنند که بر حسب سلایق بیشتر دیده شده که توریست ها تصمیم می گیرند به شیراز، مشهد و یا کیش سفر کنند. برخی از زوج ها نیز سفر های خارجی آسیایی و اروپایی را ترجیح می دهند. از این رو، سفر به مالدیو، بالی، مالزی، ترکیه،  دبی و چین و برخی کشور های اروپایی نظیر تورهای ترکیبی فرانسه و ایتالیا برای زوج ها رویایی تر است.

1 30 300x129 - مواردی مهم در انتخاب تور ماه عسل

2- زمان سفر :

برخی از ماه ها برای سفر به برخی شهر ها توصیه نمی شود. برای یک سفر بهتر این الگو را حتما مد نظر داشته باشید که اگر سفر شما در بین ماه های مهر تا اسفند است برای سفر خارجی بهتر است که مالزی و دبی را انتخاب کنید. همچنین برای سفر های داخلی شیراز و کیش را توصیه می کنیم. اگر سفر شما از فروردین تا آخر آبان شکل می گیرد بهتر است که برای سفر های داخلی مشهد و شیراز را انتخاب کنید و برای سفر های خارجی به کشورهای غربی و ترکیه سفر کنید. البته ترکیه منطقه ای است که توریست ها در ۱۲ ماه سال با رغبت کامل به آن جا سفر می کنند اما ایام تعطیلات تابستان و بهار بهترین زمان سفر به این کشور می باشد.

3 27 1024x576 - مواردی مهم در انتخاب تور ماه عسل

3- انتخاب  یک هتل خوب و مناسب:

هتلی را انتخاب کنید که بتوانید زیباترین خاطرات را در آن ایجاد کنید. هتل های ۵ ستاره عموما دارای سرویس های ویژه عروس و داماد است که می توانید با مشاوره با آژانس های مسافرتی در این باره با ارائه دهندگان مشورت نمایید.

4 28 - مواردی مهم در انتخاب تور ماه عسل

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *