چه عواملی باعث بیماری و ضعف در بدن می‌شود؟

چه عواملی باعث بیماری و ضعف در بدن می شود؟به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، در اثر استفاده از
قدرت طبیعی و حیاتی که باعث دوام طبیعت شده افراد بشر می‌توانند به اهداف خود برسند و خود را از جمیع
بیماری‌ها محفوظ نگه دارند و افراد موفق، ترس بدون علت را از خود دور می‌کنند و خود را به واقعیات نزدیک می‌کنند.

حمله و هجوم با نیرو و قدرت انجام می‌گردد و ترس و فرار در اثر
از دست دادن قدرت و نیرو بوجود می‌آید و افرادی که به علل مختلف دچار کمبود انرژی و نیرو می‌شوند و یارای مقاومت را از دست می‌دهند براحتی به انواع مشکلات و بیماری‌ها دچار می‌شوند و در اثر القاء ترس و وحشت به خود روز به روز خود را ضعیف‌تر و ناتوان‌تر و
انواع گرفتاری‌ها و امراض را به خود مسلط می‌سازند. در هر مرحله از زندگی و زمان حیات کسب نیرو را نباید فراموش کنیم و از راه‌های مختلف باید نیرو کسب نماییم. چون فکر کردن و به دست آوردن راه‌های موفقیت نیز نیاز به نیرو و توانایی دارد و افکار ناتوانان زشت و ناامید کننده می‌باشد.

وجود قدرت در هر شخص باعث ناتوانی طرف مقابل و عوامل مشکل ساز می‌شود و زمانی که خود را به قدرت مرکز متصل می‌سازیم و از آن نیرو می‌گیریم کمتر از
مشکلات مختلف رنج می‌بریم. هنگامی که در ابتدا در برابر بیماری‌های ضعیف و مشکلات سبک مقاومت از خود نشان می‌دهیم قدرت خود را افزون ساخته و در مقابل مشکلات بزرگ‌تر ایستادگی از خود نشان می‌دهیم و با ادامه این وضعیت می‌توانیم نیرو و قدرت خود را دوچندان سازیم.

کسب قدرت و از دست دادن آن معمولا تدریجی و در زمان لازم قابل انجام می‌باشد و مقاوم شدن در برابر
انواع بیماری‌ها و کسب ایمنی نیز در مدت لازم انجام می‌گیرد و آنانی که بر این امر واقف اند بسیاری از مطالب را در طی زمان کسب می‌نمایند و از آن بهره می‌گیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

 
 
: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

منبع:میزان

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *