گلایه از نبود متخصص قلب زنان در شهرستان بروجرد

به گزارش خبرنگار ایسنا، سید موسی خادمی در بازدید از بیمارستان آیت ‎ الله بروجردی (ره)،  اظهار کرد: برای تامین نیروی متخصص در این بیمارستان مکاتبه‎ای با وزارتخانه انجام شود.

همچنین کوروش ساکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این بازدید گفت:10سال پیش این بیمارستان کلنگ زنی شد و هم اکنون تحویل موقت شده که سعی خواهیم کرد برای دهه فجر به بهره ‎ برداری برسد. بخش عمده ‎ ای از تجهیزات در بیمارستان نصب شده و تنها سی تی اسکن و ام آر آی باقی مانده است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت جانمایی ام آر آی دستگاه ظرف یک ماه راه ‎ اندازی می ‎ شود. تاکنون 25 میلیارد تومان تجهیزات در بیمارستان نصب شده اما برای سایر تجهیزات تقاضای 25میلیارد تومان داده ‎ یم تا سایر تحهیزات خریداری و نصب شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: با توجه به زلزله ‎ های اخیر بروجرد از هفته اینده بخش داخلی بیمارستان چمران به این بیمارستان جدید انتقال داده می ‎ شود. 400 نفر نیرو در این بیمارستان مشغول به کار خواهد شد و 45 نیروی خدماتی از طریق آ زمون جذب شده ‎ اند.

ساکی گفت: توزیع پزشک براساس جمعیت در استان صورت می ‎ گیرد و تقریبا یک چهارم پزشکان استان در بروجرد هستند.

عباس گودرزی، نماینده مردم بروجرد گفت: در شهرستان بروجرد پزشک متخصص قلب زنان وجود ندارد و این یک نیاز برای شهرستان است. باید تعدادی پزشک فوق تخصص در این بیمارستان مشغول به کار شوند.
انتهای پیام

منبع:ایسنا

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *