پک تناسب اندام و پوست

نکاتی کلیدی برای آراستن داماد

آماده سازی عروسی همیشه برای عروس به نظر بسیار هیجان انگیز است، اما یک روز بزرگ برای داماد نیز است و همچنین برای داماد جذاب و طبیعی بودن در روز عروسی مهم است.

آرایش داماد نباید جلب توجه کند. باید طبیعی باشد و به گونه ای که عروس نتواند به راحتی درک کند که داماد آرایش کرده است.

آمادگی واقعی باید چند هفته یا چند ماه قبل از ازدواج شروع شود، شامل درمان جوش، درمان پوست، درمان خارش و غیره است.

اگر شما با شوره سر مشکلی دارید قبل از ازدواج باید به خوبی آن را حل کنید.

آرایش خود، سبک مو، لباس، همه چیز باید به گونه ای مشابه با لباس عروس باشد. اگر به زودی ازدواج کنید فقط این مراحل ساده را امتحان کنید که در روز ازدواج خوب و کامل باشد.

در اینجا برخی از چیزهای مهم که هر داماد باید برای روز بزرگ خود انجام دهد را خواهیم گفت:

بهتر است بهترین لباس را انتخاب کنید که با آرایش مطابقت دارد. اگر لباس شما با آرایش مطابقت نداشته باشد، استفاده از آرایش وجود ندارد.

اغلب مجموعه سفید، کرم یا سیاه / آبی برای مراسم ازدواج استفاده می شود. لباس معمولی مردانه با این ترکیب لباس مناسب است.

 

 • ملزومات مراقبت از گریم:

آقایان، در روز عروسی شما، انتظار می رود که بهترین باشید. این بدان معنی است که گلوله را بچرخانید، دندان هایتان را بچرخانید و برای “داماد” کمی پیش رانندگی کنید. در اینجا راه هایی برای تکان دادن خودتان است. آرایش دائم عادی روز قبل از مراسم ازدواج آغاز می شود.

 • اصلاح صورت برای نگاه بهتر:

مقدار بیشتری آب، میوه ها و سبزیجات تازه برای حفظ سلامتی مصرف کنید.

رژیم غذایی سالم برای پوست شما خوب است. اطمینان حاصل کنید که رژیم روزانه، به شما تمام ویتامین ها و مواد معدنی ضروری را فراهم می کند. در همان زمان، مصرف میوه های تازه و سبزیجات را افزایش دهید.

به خودتان مسلط باشید، زیرا این امر نیز بر روی پوست تاثیر می گذارد. تفکر منظم را تحسین کنید، مقدار زیادی استراحت داشته باشید و اطمینان دهید روزانه 7-8 ساعت خواب را دریافت کنید.

مصرف روزانه آب را در خود افزایش دهید و آن را حداقل به 10 تا 12 لیوان در روز برسانید. این کمک می کند تا سموم از بدن شما از بین ببرد و پوست شما را درخشان و بی نظیر کند.

از غذاهایی که حاوی بیش از حد روغن یا قند هستند، دور بمانید. به عبارت دیگر، مصرف مواد غذایی با کالری بالا را به حداقل برسانید. محدود کردن سیگار کشیدن، مصرف کافئین و خوردن غذای ناسالم.

لذت بردن از ورزش، مانند راه رفتن، دویدن، پریدن و یا ایروبیک، به طور منظم. این کمک خواهد کرد که شما را برای روز عروسی مناسب و همچنین گردش خون را بهبود بخشد، در نتیجه به نفع پوست شما است.

 • سفید کردن دندان:

هیچ چیزی در مورد داشتن دندان های رنگی با لکه های قهوه وجود ندارد. آنها را برای عکس گرفتن روز عروسی آماده کنید. دندان های خود را حدود یک ماه قبل از عروسی تمیز کنید.

 • اصلاح موی صورت:

یک مدل جدید مو در روز عروسی آزمایش نکنید. نامزد شما در حال حاضر موهای شما را دوست دارد. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک سبک جدید فشن برای این مراسم را نشان دهید.

یک هفته قبل از عروسی خود را با مدل موی تعیین شده امتحان کنید. در روز قبل از مراسم ازدواج تنظیم سبیل و ریش انجام خواهد شد

 • اصلاح حرفه ای:

قبل از اصلاح، برای تمیز کردن صورت از محلول شستشوی صورت استفاده کنید. پس از آن، ریش را بشویید و صورت خود را با یک تونر پاک کنید.

 • صورت:

در روزهای نزدیک به ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن بعضی از نکات زیبایی را برای بهبود و زیبایی دارید.

لطفا کرم صورت جدید را امتحان نکنید، ممکن است منجر به اثرات منفی و واکنش های آلرژیک شود.

قبل از اعمال هر گونه لوازم آرایشی جدید برای جلوگیری از آلرژی، بر روی گوشه ای از پوست خود امتحان کنید.

چند ماه قبل از عروسی، شروع به کار کردن بر روی صورت خود شوید. یک بار در ماه فرکانس ایده آل برای شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که حداقل یک فرم صورت 2-3 روز قبل از عروسی بگیرید.

اما اگر جوش یا پوست خشک دارید باید چندین هفته قبل از مراسم به پوست خود برسید.

اگر شما ترجیح می دهید صورتی سفید داشته باشید باید چند روز قبل انجام داد تا نتایج خوبی در روز ازدواج داشته باشید

روزانه از مرطوب کننده استفاده کنید. هر بار که صورت خود را با صابون شستشو دهید، فراموش نکنید که پس از آن مرطوب کننده را اعمال کنید. در این مورد همچنین شما نیاز به یک مرطوب کننده مخصوصا برای نوع پوست خود دارید.

یک بار یا دو بار در هفته به صورت مرتب پوست خود را لایه برداری کنید. این کمک خواهد کرد که سلول های مرده را از پوست خود حذف کند، آن را تازه، صاف و درخشان نگه دارد.

هر زمان که در خورشید بیرون بیایید، حتما یک بلوک آفتاب بپوشید، SPF حداقل 20. سعی کنید از شرایط آب و هوایی خشن مانند آفتاب خیره کننده، باران و یا تورم تند باد جلوگیری کنید.

 • مانیکور:

در روز عروسی شما، مردم بیشتر روی دست ها (و ناخن ها) تمرکز می کنند تا در لحظات دیگر زندگی شما جمع شوند. حتی اگر شما با ناخن های نازک مواجه باشید.

 

 

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *